Zihnin Arka Sokakları | 60'lar, 70'ler ve 80'ler

"Ve en sonunda göreceğin aşk, verdiğin aşka eşit olacaktır." - The Beatles (The End) 🎵🐝💕🌻🌍🐾

5 Temmuz 2017 Çarşamba

Aile Çay Bahçesinde Olanlar


Herhalde bin kere söyledim. Güzide blogum, müzik üzerine bir şeyler yazmak için, hayata dair başka diğer şeylerden söz etmek için açıldı zamanında. Mamafih bir grup takipçim, veya yoldan geçen kimseler, aylardır ve yıllardır "seks" arıyorlar. Daha öncesinde yine dayanamamış, sayfamda en çok aratılan kelimeleri paylaşmıştım; ha o zamanki kelimeler iyice fenaydı. Son iki üç aylık hasılatım daha masumane sanırım. Hemen bakalım neler incelenmiş;

- İlk maddede müziğe dair bir şeyler aratılması sevindirici.
- Aaaaaa ne kadar ilginç, sevgilinin gece yatanı da varmış dostlar, bir yaşıma daha girdim.
- Game of Thrones'cuyuz gençler.
- Prince'in o albümünü yazmıştım fakat blogumda "korsan medya" aratılmasından hoşlanmadım. Satın alınız.
- Bu kadar talep varsa, ikinci bir blog açayım, orada da geceyarısı postları mı yazarız ne olur bilemedim şimdi. Anket yapalım ve meseleyi demokratik yollarla çözelim artık derim.
- Siyah stanta mı takılayım, pislik karısı ifadesine mi, gerçekten bilmiyorum. Arkadaşlar ben ne yazıyorum da böyle tezahürlere yol açıyor millette ?
- Yaklaşık bir sene kadardır Rusya'da ciddi bir takipçi kitlem oluştu. Ve kendi dillerinde bir şeyler tarıyorlar (ne yazdığını çevirirseniz sevinirim-Allah bilir o da kırmızı noktalı şeyler çıkar).
- "turkis" porno araması cidden revaçta her daim sitemde. Kaçıncı aratma hiç bilmiyorum.

Tam bir familya olduk, müzik ve hayata dair şeyler konuşuyoruz derken, konu nerelere gelmiş. Olmadığım zamanlar sayfamın başkalaştığını ve "üç blog bir arada"ya dönüştüğünü zannediyorum.

Bu şarkı da kelimeleri ısrarla aratan esrarengiz insanlara gelsin madem (bu posttan sonra aratılacak "muhtemel" kırmızı şeyler, vaktiyle bu şovun Türkiye'de gerçekleşmiş olması, hatta televizyonda rahatlıkla yayınlanabilmesine oranla beni daha çok şaşırtıyor.--bir ara Madonna'nın Erotica dosyasını mı açsak, ona da bir anket yapalım).

10 yorum:

 1. Beyin şoklaması yaşıyorum şu an!!

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Esas bana sorun yani :D Her ay neler görüyor bu gözler de paylaş(a)mıyor.

   Sil
 2. Haha 😄 Bu yazılar çok komik oluyor 😂😂

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yüzüm kızararak itiraf ediyorum aratılan kelimeleri ahahaha.

   Sil
 3. Lord Baelish öldü mü yav? Ay o kadar uzun ara veriyor ki dizi, yemin ederim hiçbir şey hatırlamıyorum. Ama ölmedi sanki?
  Öf biz de eski Show Tv'yi filan andık geçen akşam, başka bir hayatmış gibi geliyor şimdi.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Valla çok uzadı dizi fakat ölmedi. Henüz tabii (ölesi geldi bence adamın). Aman Ferminaanım, Show demeyin, şimdi de Tutti Frutti aratır millet ahahahahaha :(

   Sil
  2. ahahahah çin çin!!!

   Sil
 4. Hahaha yine iyi güldüm :D Benim merak ettiğim şey acaba bu aramalar blogunun yukarısındaki arama butonunda aratılanlar mı yoksa Google'ın yönlendirmeleri mi? Burada sen de dahil herkesten gizli neler dönüyor böyle, Ruslar bile gelmiş :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ah bir bilsem :D Hadi Türkçe aratılan şeyleri bir nebze anladık diyelim, fakat Rusça kelimeler aratılması, Rusya'dan takibin diğer ülke tıklanmalarını geçmesi oldukça ilginç.

   Sil