60'lar, 70'ler ve 80'ler / Mezardaki Ses

"Ve en sonunda, göreceğin aşk, o güne kadar verdiğin aşka eşit olacaktır." - The Beatles (The End)

3 Şubat 2014 Pazartesi

Kylie Minogue'dan Yeni Klip


En son 2010 yılında çıkardığı Aphrodite albümü ile biz sevenlerinin yüzünü güldüren Kylie Minogue, o günden bugüne sessizliğini koruyordu. Arada çıkardığı toplama albümleri ve Timebomb teklisini saymazsak..

Sonunda müjdeli haber geldi. Minogue ablamızın iki yıldır üstünde çalıştığı on ikinci stüdyo albümü Kiss Me Once, 14 Mart'ta satışa sunuluyor. Albümden çıkan ilk tekliyse Into the Blue. Aphrodite'a göre çok daha iyi bir albüm bekliyor bizi sanırım. Tekrardan 2008 yazına götür, uçur bizleri Kylie'cim.


Kiss Me Once, bol seksli bir albüm olacağa benziyor. Albümde Sexy Love, (Sia Furler imzalı) Sexercize ve Les Sex gibisinden şarkılar da bulunuyor. Hadi bakalım :D

Yaşayan en seksi kadınların başında gelen (Zihin'in dünya gözüyle gördüğü en seksi kadın olduğu kesin :p) biri için süpriz olmasa gerek bu şarkılar.

4 yorum:

  1. Oofffff böyle 90'ların disco-pop şarkılarını sevenlerden böyle güzel haberler okuyorum ya? Heh işte pazartesi felan kalmıyor, bitiyor, şuan mesela saat 17.38 gibi oldu bu yazıyı okuyunca.

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Hehehe :) Pazartesi sendromunu atlatmamız için birebir.

      Sil