60'lar, 70'ler ve 80'ler / Mezardaki Ses

"Ve en sonunda, göreceğin aşk, o güne kadar verdiğin aşka eşit olacaktır." - The Beatles (The End)

31 Mart 2015 Salı

Sonunda Geldi

Elektrikten bahsediyorum tabii ki. Kutlayalım hadi. İş miş yalan oldu zaten. Tey tey..


8 yorum:

 1. Kediye trafo girmiş diyecek bu sefer :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ahahaha :D Ne kediymiş bunlar mübarek.

   Sil
 2. Şişli Eftal'daki teyzeye kalacak sanırım bu iş. Kadın hastanede ilk eylemini yaptı sonra işi büyüttü. En sevdiğim teori bu evet kedi eskidi vizyon lazım.

  O değil de şaka bir yana şirketlerin zararından tut hastalar var yaşamı elektriğe bağlı bunların kimi evde kalıyor da jenaretörü olmuyor. Yıl olmuş 2015 hala toplu kesintilerle uğraşıyoruz.

  Üstüne de savcı olayı tam tüy dikti. Nereye varacak bunların sonu bakalım.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. En çok da hastalar zarar görüyor bu durumdan. Hadi biz güldük eğlendik de.. Çok yazık. Allah şifa versin onlara.

   2015 yılında hala B planımızın olmaması düşündürücü. Bir savaş durumu olsa, bu hatlardan birine zarar verilse demek ki tüm ülke karanlığa gömülecek ? Olacak iş mi bu ? Ciddi önlemler almak zorundalar. Şakası yok bu durumun.

   "Avrupa'nın en büyük adalet sarayı" diye övünülen binada savcıyı koruyamadık. Göz göre göre katlettiler. Daha söylenecek bir söz bulamıyorum artık. Allah rahmet eylesin.

   Sil
 3. Tası tarağı toplayıp gidelim demiyorum ama bu kadarında pes artık ya .. Bütün bu olanlardan sonra Cidden bıçak kemiğe dayandı . Ama hala daha kimseciklerde ses soluk yok muhalafet olmadığı gibi iktidardan da ses soluk bi açıklama yok. Unutulmuş , milletvekilleri halkını terk etmiş bir toplum olduk çıktık..

  YanıtlaSil
 4. parça çok iyi bence *.*

  YanıtlaSil