60'lar, 70'ler ve 80'ler / Mezardaki Ses

"Ve en sonunda, göreceğin aşk, o güne kadar verdiğin aşka eşit olacaktır." - The Beatles (The End)

17 Temmuz 2013 Çarşamba

Rock Düğünü !!

 
74'lük rock'n roll kraliçesi Tina Turner, birkaç gün önce sessiz sedasız bir şekilde uzun süredir beraber olduğu 57 yaşındaki müzik yapımcısı Erwin Bach'la Zürih Gölü yakınlarındaki malikanesinde dünya evine girdi.
 
Geçtiğimiz Nisan ayında Amerikan vatandaşlığından çıkıp, İsviçre vatandaşlığına geçen sanatçının önümüzdeki günlerde yakın dostlarıyla beraber özel ve "gürültülü" bir kutlama ve bunun yanında bir de Budist töreni yapması planlanıyor.

Pazar günü gerçekleşecek olan geceye yakın dostları David Bowie, Sade, Oprah Winfrey ve Giorgio Armani gibi isimlerin katılması bekleniyor (Konukların geceye beyaz kıyafetlerle katılması isteniyormuş).

 -Turner, Bowie'yle Pepsi reklamında dans ederken-

İsviçre medyasına göre gecede ufak bir sahne de kurulması planlanıyormuş ve yeni evli çift şimdiden komşularına "yaşanacak her türlü gürültü yüzünden" özür mektupları yolluyormuş. Eh tabii, doğal. Rockın büyükannesi evleniyor, geceye rock dünyasından önemli isimler katılıyor. Gürültü olmayacak da nolcak dimi ama :)

Ne diyelim, bir yastıkta kocayın emi :))

Simply the best !

Not: Tina haberleri vermeyi özlemişim. Malum, kendisinden 2008/9 yılında çıktığı veda turnesinden beridir haber alamıyorduk. En son vatandaşlık değiştirme haberleri ile ve Vogue'a verdiği pozla adını duymuştuk. Turner, geçtiğimiz aylarda Vogue'un kapağına çıkan en yaşlı ünlü ünvanını elde etmişti.

2 yorum:

 1. Senden haber almayı özlemişim ben beee!
  Deyvid amcam bloga çok yakışmış bunu demeden geçmeyim :)

  Ah Turner diyince aklıma hep gülmeleri gelir o koccaman ağzıyla :)

  YanıtlaSil
 2. Teşekkür ederim. Deyvid amca yeniliği kankamın yardımlarıyla oldu :)

  Eveeet kesinlikle. Çok sempatik bir kadın değil mi ? Pozitif enerji yayıyor resmen.

  YanıtlaSil