60'lar, 70'ler ve 80'ler / Mezardaki Ses

"Ve en sonunda, göreceğin aşk, o güne kadar verdiğin aşka eşit olacaktır." - The Beatles (The End)

14 Nisan 2013 Pazar

Bir Pazar Düşü

Önce arka fon müziğini vereyim de yazıyı okurken şarkı size tatlı tatlı eşlik etsin:Şöyle bir ışınlanma makinası icat edilse, cumartesi akşamı Ankara'daki yatağıma girsem, pazar sabahına da Maldivler'de uyansam,..

Ama şöyle bir kulübede uyanmak istiyorum:

Courtesy of shedexpedition

Resmi ilk gördüğümde yaşadığım şaşkınlık, Madonna'nın sağ göğsünü dünya gözüyle gördüğüm anda yaşadığım şaşkınlıktan bile daha fazlaydı. Böyle "rüya gibi" bir ev mümkün mü ? Var mı böyle bişi ? Varsa ve biz bu hizmetten mahrum kalıyorsak hakkaten eksik öleceğiz demektir. Resmi görür görmez ayaküstü bir hayal kurdum.

Courtesy of stylistocrat
Zihin, pazar sabahı 2'de Ankara'daki yatağına girer ve birkaç saniye içinde uykuya dalar (hakkaten hemen uyurum, nedense). Saat 7'yi gösterdiğindeyse hafif bir deniz kokusu Zihni yatağından uyandırır ve ona denize girmesini söyler. Yukarıda görmüş olduğunuz evin sağ tarafındaki merdivenden suya inilir ve yarım saat boyunca buz gibi suda (sanki çok biliyorumda Maldivlerin su sıcaklığını :D) yüzülür.

Hemen kahvaltı faslına geçilir. Şu görmüş olduğunuz oturma grubunda portakal ve avokado karışımı içecek yavaş yavaş hüpletilir. Yiyecek olaraksa ananas (otantik yerde beyaz peynir yiyecek halimiz yok :D). Sonra bir fasıl daha yüzülür. Günün geri kalanı ise yatakta mojito içerek geçirilir. Arka fonda ise tüm gün chillout-ambient tarzı şeyler çalar. Tabii odayı Buddha Bar'a çevirmemek kaydıyla !! -_-

Akşam 8'de akşam yemeğine geçilir. Evet öğle yemeği unutulmuştur. Yemekteyse California Roll ve yanında ballı patlıcan (gülmeyin :D) var. Mis mis !! Kalan son iki saat (21-23) ise geri dönüleceği gerçeğinden ötürü ağlanarak geçirilir. Ve düş burada biter.

Bir düşte gerçeğe dönüşmeden yitip gitti dostlar :((

2 yorum:

 1. sunday morningin yazıyla uyumuna şapka çıkartıyorum:)

  Bi de o evin çatısındaki varendamsı yerde ölmek isterim evet.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Böyle bir yerde kalsam ben herhangi bir metrekaresinde ölebilirim :D

   Sil